E-mail:

biuro@alutech.olsztyn.pl

Telefon:

89 533 55 05

drzwi

 • Drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, witryny aluminiowe to tylko niektóre produkty, które są wytwarzane z aluminium. Aluminium to materiał uniwersalny, który posiada wiele zalet, dzięki czemu jego zastosowanie wciąż się poszerza. Aluminium jest dobrym materiałem do drzwi dlatego, że zapewnia odpowiednią termoizolacje, jest wytrzymałe i trwałe.
   

  Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe?

   
  • Stabilne profile,
   
  Drzwi aluminiowe są skonstruowane ze specjalnych elementów, kształtowników zwanych też profilami. To dzięki różnorodności przekrojów drzwi aluminiowe mogą tworzyć stabilną konstrukcje, nie poddającą się odkształceniom, sztywną a jednocześnie lekką. Do produkcji drzwi aluminiowych używa się stopów, które mają w sobie dodatkowo magnez i krzem, odpowiedzialne za twardość.
   
  • Odporne na korozje,
   
  Drzwi aluminiowe, dzięki dodatkowym komponentom takim jak krzem i magnez są trwałe i odporne na korozję. Za odporność na korozję odpowiada krzem. Wszystkie profile drzwi aluminiowych są odpowiednio przygotowywane, łączone specjalnymi wzmacniającymi klejami.
   
  • Wysoka izolacja termiczna,
   
  Drzwi aluminiowe są odporne na zmiany temperatury. Nie reagują nagrzewaniem lub zmianą kształtu. Drzwi aluminiowe są też odporne na niskie temperatury, dlatego też często są używane do chłodni lub innych pomieszczeń, gdzie panuje niska temperatura.
   
  • Tłumią dźwięki
   
  Jeśli zależy nam na wyciszeniu jakiegoś pomieszczenia drzwi aluminiowe nie są złym pomysłem. Aluminium tłumi odgłosy i hałasy, zapewnia komfort akustyczny.
   
  • Łatwe w konserwacji
   
  W przeciwieństwie do innych, drzwi aluminiowe nie potrzebują specjalistycznej konserwacji, ich powierzchnia jest odporna na termiczne uszkodzenia czy korozję, dzięki wzmocnionym profilom.
   
  Poszukujesz drzwi aluminiowych przystosowanych do swoich potrzeb? Zastanawiasz się czy drzwi aluminiowe długo wytrzymają?Chcesz dobrać jak najlepsze drzwi aluminiowe? Jeśli jesteś z okolic Olsztyna a drzwi aluminiowe są produktem, którego usilnie poszukujesz- zgłoś się do Alutechu. Alutech Olsztyn produkuje drzwi aluminiowe różnego typu, dopasowane do potrzeb klientów. Zapoznaj się z ofertą -jeśli masz jakieś pytania, czekamy na Twój telefon! Drzwi aluminiowe z Olsztyna do jakość i gwarancja na lata!